Световые Технологии
Anti-vibration brackets for SLICK ECO LED 2631000110 Световые Технологии
Article: 2631000110
ETIM: EC002557
2117 ₽
Price list (incl. VAT):
2345 ₽
MRP (incl. VAT):
1735 ₽
Preorder
No description available
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Длина | 233 мм |
| Материал | EV000179 |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/120-anti-vibration-brackets-for-slick-eco-led.html |
| Тип компонента/запасная часть | EV000726 |
| Цвет | EV005968 |
| Ширина | 21 мм |
Related products
Price on request
PHILIPS Аксессуар SP350Z C1700P3 SI PHILIPS 910925868349