Пассатижи 200мм K4 ARMA2L 5 IEK A2L5-PL10-K4-200
Article: A2L5-PL10-K4-200
ETIM: EC000836
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 15
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Удалённый склад
4 | шт | May 15 | May 15 |
Select a warehouse to order
Инструмент представлен в следующих размерах: 160 мм, 180 мм, 200 мм.
| Выступающие режущие кромки | Да |
| Дизайн ручки | 2-компонентный |
| Длина | 205 мм |
| Длина | 205 мм |