Тонкогубцы 200мм K4 ARMA2L 5 IEK A2L5-LN10-K4-200
Article: A2L5-LN10-K4-200
ETIM: EC000835
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 15
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Удалённый склад
6 | шт | May 15 | May 15 |
Select a warehouse to order
Инструмент представлен в размерах 160 мм и 200 мм.
| Дизайн ручки | Двухкомпонентное (-ая) |
| Длина | 165 мм |
| Длина | 165 мм |