Изолятор опорный глухой В=50мм 2000мм DKC R5BBSDC20
Article: R5BBSDC20
ETIM: EC001166
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 18
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
45 | шт | May 18 | May 18 |
Select a warehouse to order
| Количество полюсов | 4 |
| Максимальный расчетный ток | 6300 А |
| Межшинное расстояние | 20 мм |