DKC
Короб для кондиционера (основание+крышка) 120х60 мм AIR12060 DKC
Article: AIR12060
ETIM: EC001297
801 ₽
Price list (incl. VAT):
657 ₽
MRP (incl. VAT):
613 ₽
Available May 20
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Склад производителя
Available
|
2192 | м | May 20 | May 20 |
Select a warehouse to order
No description available
| Высота канала | 60 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Материал | Пластик |
| С крышкой | Да |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/26241-korob-dlya-kondicionera-osnovaniekryshka-120kh60-mm.html |
| Цвет | EV000202 |
| Цвет | White |
| Ширина | 120 мм |
| Ширина канала | 120 мм |
Related products
Price on request
SHUFT Клапан воздушный DCGAr 100 SHUFT НС-1033993
Price on request
ERA Держатель 60х204 ERA 620ДКП