DKC
Короб для кондиционера (основание+крышка) 90х40 мм AIR90400 DKC
Article: AIR90400
ETIM: EC001297
558 ₽
Price list (incl. VAT):
457 ₽
MRP (incl. VAT):
427 ₽
Available May 20
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Склад производителя
Available
|
384 | м | May 20 | May 20 |
Select a warehouse to order
No description available
| Высота канала | 40 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Материал | Пластик |
| С крышкой | Да |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/26282-korob-dlya-kondicionera-osnovaniekryshka-90kh40-mm.html |
| Цвет | EV000202 |
| Цвет | White |
| Ширина | 90 мм |
| Ширина канала | 90 мм |
Related products
Price on request
ERA Коллектор CC d125 пластик ERA 12.5CC 12,5CC
Price on request
ERA Тройник 192х234х150 ERA 15ТП