Simon
Коробка монтажная 2-х ряд. СП Simon 27856-61
Article: 27856-61
ETIM: EC002601
5373 ₽
MRP (incl. VAT):
3390 ₽
Preorder
No description available
| Глубина | 50.5 мм |
| Глубина с | 50.5 мм |
| Длина | 236 мм |
| Материал | Пластик |
| Монтажная глубина | 50.5 мм |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 171 мм |