DKC
Коробка монтажная угловая DIS5700116 DKC
Article: DIS5700116
ETIM: EC002600
1002 ₽
Price list (incl. VAT):
821 ₽
MRP (incl. VAT):
676 ₽
Available May 19
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Склад производителя
Available
|
60 | шт | May 19 | May 19 |
Select a warehouse to order
No description available
| Длина | 87 мм |
| Длина | 87 мм |
| Количество входов, вводов | 1 |
| Материал | EV000139 |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/30109-korobka-montazhnaya-uglovaya.html |
| Степень защиты IP | EV006423 |
| Цвет | Grey |
| Цвет | EV000270 |
| Ширина | 70 мм |