DKC
Лоток перфорированный 100х50 L2000, RAL9010 35252RAL9010 DKC
Article: 35252RAL9010
ETIM: EC000047
3685 ₽
Price list (incl. VAT):
3020 ₽
MRP (incl. VAT):
2114 ₽
Available May 19
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Склад производителя
Available
|
8 | шт | May 19 | May 19 |
Select a warehouse to order
No description available
| Вид/марка материала | EV020576 |
| Высота | 50 мм |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Защитное покрытие поверхности | EV008895 |
| Материал | EV000179 |
| Монтажная перфорация в основании | Да |
| Толщина материала | 0.7 мм |
| Ширина | 100 мм |