Световые Технологии
Оболочка алюминиевая взрывозащищенная LTJB-eA-4/2.2 2327004780 Световые Технологии
Article: 2327004780
ETIM: EC002713
12897 ₽
Price list (incl. VAT):
10571 ₽
MRP (incl. VAT):
10571 ₽
Available June 4
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Рязань, Световые Технологии
|
19 | шт | June 4 | June 4 |
Select a warehouse to order
No description available
| Взрывопроверенное исполнение | true |
| Возможность расширения | true |
| Глубина | 90 мм |
| Длина | 220 мм |
| Материал | EV000072 |
| Не содержит (без) галогенов | true |
| Способ монтажа | EV001247 |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/4021-obolochka-alyuminievaya-vzryvozashhishhennaya-ltjb-ea-4-22.html |
| Степень защиты IP | EV006422 |
| Цвет | EV000270 |
| Ширина | 120 мм |