Световые Технологии
Оболочка алюминиевая взрывозащищенная LTJB-eA-6/3.1 2327004840 Световые Технологии
Article: 2327004840
ETIM: EC002713
21482 ₽
Price list (incl. VAT):
17608 ₽
MRP (incl. VAT):
17608 ₽
Available June 8
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Рязань, Световые Технологии
|
15 | шт | June 8 | June 8 |
Select a warehouse to order
No description available
| Взрывопроверенное исполнение | true |
| Возможность расширения | true |
| Глубина | 90 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал | EV000072 |
| Не содержит (без) галогенов | true |
| Способ монтажа | EV001247 |
| Степень защиты IP | EV006422 |
| Цвет | EV000270 |
| Ширина | 360 мм |
Related products
Price on request
ССТ Коробка соединительная РТВ 602-1Б/0/2РС ССТ 2182421
Price on request
ССТ Коробка соединительная РТВ 404(П)-1Б/1П ССТ 2189403