Световые Технологии
Оболочка алюминиевая взрывозащищенная LTJB-eA-9/2.1 2327005010 Световые Технологии
Article: 2327005010
ETIM: EC002713
28501 ₽
Price list (incl. VAT):
23362 ₽
MRP (incl. VAT):
23362 ₽
Available June 5
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Рязань, Световые Технологии
|
3 | шт | June 5 | June 5 |
Select a warehouse to order
No description available
| Взрывопроверенное исполнение | true |
| Возможность расширения | true |
| Глубина | 110 мм |
| Длина | 330 мм |
| Материал | EV000072 |
| Не содержит (без) галогенов | true |
| Способ монтажа | EV001247 |
| Степень защиты IP | EV006422 |
| Цвет | EV000270 |
| Ширина | 230 мм |
Related products
Price on request
ССТ Коробка соединительная РТВ 602-1П/2П/1РС ССТ 2182449
Price on request
ССТ Коробка соединительная РТВ 601(П)-1Б/1П-ИС ССТ 2190042