Световые Технологии
Оболочка пластиковая взрывозащищенная LTJB-eP-3/1.1 2327006150 Световые Технологии
Article: 2327006150
ETIM: EC002713
8095 ₽
Price list (incl. VAT):
6636 ₽
MRP (incl. VAT):
6636 ₽
Available June 2
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Рязань, Световые Технологии
|
97 | шт | June 2 | June 2 |
Select a warehouse to order
No description available
| Взрывопроверенное исполнение | true |
| Возможность расширения | true |
| Глубина | 90 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал | EV000154 |
| Не содержит (без) галогенов | true |
| Способ монтажа | EV001247 |
| Степень защиты IP | EV006422 |
| Цвет | EV000206 |
| Ширина | 160 мм |
Related products
Price on request
ССТ Коробка соединительная РТВ 602-0/0 (10 кв.мм) ССТ 2297029