Разделитель для лотка H=100мм L2000 IEK CLM50D-RP-100-20
Article: CLM50D-RP-100-20
ETIM: EC001000
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 18
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Удалённый склад
261 | шт | May 18 | May 18 |
Select a warehouse to order
| Вес | 1,54 кг |
| Вид/марка материала | Сталь |
| Высота разделительной перегородки | 95 мм |
| Длина | 1956 мм |
| Длина | 1956 мм |