Световые Технологии
PROFILE R02 (anod profile + clear diffuser 2550mm) 2398000600 Световые Технологии
Article: 2398000600
ETIM: EC002557
5836 ₽
Price list (incl. VAT):
5979 ₽
MRP (incl. VAT):
4783 ₽
Preorder
No description available
| Высота | 15 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Длина | 2550 мм |
| Материал | EV000072 |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/2507-profile-r02-anod-profile-clear-diffuser-2550mm.html |
| Тип компонента/запасная часть | EV000154 |
| Цвет | EV005968 |
| Ширина | 23 мм |