Световые Технологии
PROFILE S01 end caps (set of 2 pcs) 2398000240 Световые Технологии
Article: 2398000240
ETIM: EC002557
255 ₽
Price list (incl. VAT):
261 ₽
MRP (incl. VAT):
209 ₽
Preorder
No description available
| Высота | 4 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Длина | 17 мм |
| Материал | EV000139 |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/2511-profile-s01-end-caps-set-of-2-pcs.html |
| Тип компонента/запасная часть | EV008943 |
| Цвет | EV005968 |
| Ширина | 8 мм |