Световые Технологии
PROFILE S02 clips (set of 2 pcs) 2398000290 Световые Технологии
Article: 2398000290
ETIM: EC002557
374 ₽
Price list (incl. VAT):
383 ₽
MRP (incl. VAT):
306 ₽
Preorder
No description available
| Высота | 14 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Длина | 20 мм |
| Материал | EV000139 |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/2515-profile-s02-clips-set-of-2-pcs.html |
| Тип компонента/запасная часть | EV001398 |
| Цвет | EV005968 |
| Ширина | 20 мм |