Световые Технологии
PROFILE S03 (anod profile + clear diffuser 2500mm) 1398000360 Световые Технологии
Article: 1398000360
ETIM: EC002557
7893 ₽
Price list (incl. VAT):
8087 ₽
MRP (incl. VAT):
6470 ₽
Available June 1
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Рязань, Световые Технологии
|
8 | шт | June 1 | June 1 |
Select a warehouse to order
No description available
| Высота | 10 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Длина | 2500 мм |
| Материал | EV000072 |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/2518-profile-s03-anod-profile-clear-diffuser-2500mm.html |
| Тип компонента/запасная часть | EV000154 |
| Цвет | EV005968 |
| Ширина | 24 мм |