Световые Технологии
PROFILE S03 end caps with hole (set of 2 pcs) 2398000310 Световые Технологии
Article: 2398000310
ETIM: EC002557
236 ₽
Price list (incl. VAT):
242 ₽
MRP (incl. VAT):
193 ₽
Preorder
No description available
| Высота | 4 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Длина | 24 мм |
| Материал | EV000139 |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/2522-profile-s03-end-caps-with-hole-set-of-2-pcs.html |
| Тип компонента/запасная часть | EV008943 |
| Цвет | EV005968 |
| Ширина | 10 мм |