Световые Технологии
PROFILE S04 (anod profile + mat diffuser 2550mm) 1398000430 Световые Технологии
Article: 1398000430
ETIM: EC002557
5698 ₽
Price list (incl. VAT):
5838 ₽
MRP (incl. VAT):
4670 ₽
Preorder
No description available
| Высота | 15 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Длина | 2550 мм |
| Материал | EV000072 |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/2524-profile-s04-anod-profile-mat-diffuser-2550mm.html |
| Тип компонента/запасная часть | EV000154 |
| Цвет | EV005968 |
| Ширина | 17 мм |