Световые Технологии
PROFILE S04 clips (set of 2 pcs) 2398000480 Световые Технологии
Article: 2398000480
ETIM: EC002557
520 ₽
Price list (incl. VAT):
533 ₽
MRP (incl. VAT):
427 ₽
Preorder
No description available
| Высота | 7 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Длина | 30 мм |
| Материал | EV000139 |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/2525-profile-s04-clips-set-of-2-pcs.html |
| Тип компонента/запасная часть | EV001398 |
| Цвет | EV005968 |
| Ширина | 10 мм |