Радиатор SIMPLE L биметаллический 200 8с 576Вт VALFEX FB-F200B/8 L
Article: FB-F200B/8 L
ETIM: EC011022
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 15
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Удалённый склад
2 | шт | May 15 | May 15 |
Select a warehouse to order
No description available
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 80 мм |