Тарелка опорная для дрели 125мм хвостовик 8мм липучка ABS P.I.T. APLS17-125A
Article: APLS17-125A
ETIM: XXRSV_C000020
MRP (incl. VAT):
Preorder
No description available
No specifications available
Related products
Price on request
FERON Светильник ML185 35Вт 230В MR16 потолочн. бел. FERON 48416