Термоусаживаемая трубка 19,1/9,5 мм синий 2NA201191B DKC
Article: 2NA201191B
ETIM: EC000217
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 18
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
2900 | шт | May 18 | May 18 |
Select a warehouse to order
No description available
| Внутренний диаметр до усадки | 19.1 мм |
| Внутренний диаметр после усадки | 9.5 мм |
| Длина | 1 мм |
| Длина | 1 мм |