АВДТ YON MDR63 1P+N 20A C 100mA 6kA тип A MDR63-23C20-A DKC
Article: MDR63-23C20-A
ETIM: EC000905
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 19
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
173 | шт | May 19 | May 19 |
Select a warehouse to order
No description available
| Количество защищенных полюсов | 1 |
| Номинальная отключающая способность по IEC 60947-2 | 6 кА |
| Номинальное напряжение | 230 В |
| Номинальный ток | 20 А |
| Номинальный ток утечки | 100 мА |