АВДТ YON MDV63 1P+N 50A C 300mA 6kA тип A MDV63-24C50-A DKC
Article: MDV63-24C50-A
ETIM: EC000905
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 19
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
100 | шт | May 19 | May 19 |
Select a warehouse to order
No description available
| Количество защищенных полюсов | 1 |
| Номинальная отключающая способность по IEC 60947-2 | 6 кА |
| Номинальное напряжение | 230 В |
| Номинальный ток | 50 А |
| Номинальный ток утечки | 300 мА |