Световые Технологии
Оболочка алюминиевая взрывозащищенная LTJB-eA-6/2.1 2327004830 Световые Технологии
Article: 2327004830
ETIM: EC002713
15500 ₽
Price list (incl. VAT):
12705 ₽
MRP (incl. VAT):
12705 ₽
Available June 5
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Рязань, Световые Технологии
|
11 | шт | June 5 | June 5 |
Select a warehouse to order
No description available
| Взрывопроверенное исполнение | true |
| Возможность расширения | true |
| Глубина | 90 мм |
| Длина | 260 мм |
| Материал | EV000072 |
| Не содержит (без) галогенов | true |
| Способ монтажа | EV001247 |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/4022-obolochka-alyuminievaya-vzryvozashhishhennaya-ltjb-ea-6-21.html |
| Степень защиты IP | EV006422 |
| Цвет | EV000270 |
| Ширина | 160 мм |
Related products
Price on request
ССТ Коробка соединительная РТВ(i) 404(П)-1П/2П ССТ 2189426
Price on request
ССТ Коробка соединительная РТВ 404(П)-1П/1П ССТ 2189401