Патч-корд неэкранированный Ultra SLIM CAT6 U/UTP 4х2, 32 AWG, LSZH, белый, 2,1м RN6UU4521WH-32 DKC
Article: RN6UU4521WH-32
ETIM: EC001262
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 19
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
275 | шт | May 19 | May 19 |
Select a warehouse to order
No description available
| Длина | 2.1 мм |
| Длина | 2.1 мм |
| Категория | 6 |
| Конструкция кабеля | 4x2 |
| Не содержит (без) галогенов | Да |
| Сечение жилы | 32 мм |