Радиатор SIMPLE L биметаллический 200 14с 1008Вт VALFEX FB-F200B/14 L
Article: FB-F200B/14 L
ETIM: EC011022
Price on request
Preorder
No description available
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 80 мм |