Ответвитель для лотка 100х200мм Х-образ. IEK CLP1X-100-200
Article: CLP1X-100-200
ETIM: EC001542
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 15
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Удалённый склад
2 | шт | May 15 | May 15 |
Select a warehouse to order
| Вес | 2,45 кг |
| Вид/марка материала | Прочее |
| Внутренний радиус | 300 мм |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 493 мм |
| Длина | 493 мм |
| Цвет | Светло-серый |
| Ширина | 200 мм |