Кронштейны ФБ для шкафа глубиной 250 мм RAM power для ST и RAM fit R5BR250D DKC
Article: R5BR250D
ETIM: EC002625
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 19
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
106 | шт | May 19 | May 19 |
Select a warehouse to order
No description available
| Высота | 104 мм |
| Высота | 104 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Материал | Сталь |
| Подходит для 482,6 мм (19 дюймового) монтажа | false |
| Тип компонента/запасная часть | Монтажный кронштейн |
| Ширина | 800 мм |