Разделитель горизонтальный, Г=545мм, Ш=400мм (нет замены) RAM block R5DOE4545 DKC
Article: R5DOE4545
ETIM: EC002525
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 18
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
2 | шт | May 18 | May 18 |
Select a warehouse to order
No description available
| Высота | 30 мм |
| Высота | 30 мм |
| Высота в условных единицах | 1 |
| Габаритная ширина для встраивания в шкаф | 400 мм |