Трубка термоусадочная 10/5 1м черн. TOKOV ELECTRIC TKE-THS-10-1-B/50
Article: TKE-THS-10-1-B/50
ETIM: EC000217
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 18
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Удалённый склад
437 | шт | May 18 | May 18 |
Select a warehouse to order
No description available
| Внутренний диаметр до усадки | 10 мм |
| Внутренний диаметр после усадки | 5 мм |
| Длина | 1 мм |