Вилка кабельная угловая IP44 16A 3P+E 400В DISA040164 DKC
Article: DISA040164
ETIM: EC000140
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 18
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
68 | шт | May 18 | May 18 |
Select a warehouse to order
No description available
| Бесконтактное определение направления вращения | Нет |
| Возможность расширения | Нет |
| Высота | 87 мм |
| Высота | 87 мм |
| Высота в условных единицах | 1 |
| Высота устройства | 87 мм |
| Глубина | 53 мм |
| Глубина устройства | 53 мм |